fbpx

BLOG

Odpustenie. Veľká téma

Odpustenie je veľmi dôležité pre preliečenie zranení, a to práve preto, aby sa cez emóciu odpustenia prečistila emócia zo zranenia. Pretože s každým zranením je spojená určitá emócia. Negatívna emócia. A kým túto neočistíme, tak je stále uložená v našej bunkovej pamäti.

Čo znamená cítiť sa?

V modernej online spoločnosti na nás číha mnoho nástrah, ktoré nás majú za cieľ “zabaviť” a tým odpojiť od našich skutočných pocitov. Keď sa necítime dobre, tak siahame po rozprávkovej láske z Netflixu, virtuálnej realite online sietí, nekonečných rozhovoroch s kamarátkami, niekedy po zabudnutí cez alkohol.

Čistenie a liečenie

Veľa počujem a čítam o tom, že ľudia prechádzajú rozličnými hĺbkami čistení. Čistenie a liečenie zranení vnútorného dieťaťa, čistenie rodovej línie, kolektívne čistenie. Ako vnímam čistenie a liečenie ja? V článku sa dozviete ako vnímam čistenie/liečenie a rozpúšťanie ja a začala by som na úrovni vlastných emócií.

Qi energia

Qi energia je neviditeľná sila, tzv. vitálna sila, ktorá prúdi celým telom a zabezpečuje tak fyziologické funkcie organizmu (dýchanie, trávenie, tlkot srdca, rast).

O vyliečení duše a otvorení srdca

Keď som prechádzala ťažším obdobím môjho života a hľadala cesty ako vyliečiť moju dušu, všade dookola som počúvala o otvorení si srdca.

Ako pracujete so svojimi zraneniami?

Sú ľudia, ktorí prešli ťažkými traumami, zraneniami a odpustenie je pre nich priam nepredstaviteľné.