fbpx

Individuálne sedenie

TELO

TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA

MYSEĽ

NEUROLINGVISTICKÉ PROGRAMOVANIE MYSLE

DUŠA

VEDENÉ MEDITÁCIE

Ak cítiš, že by ti zmena stravovacích návykov mohla zlepšiť kvalitu života, mám tu pre teba možnosť jednorazovej konzultácie, kde si na základe diagnostiky prejdeme odporúčané možnosti.

Máš v sebe strachy, ktorých sa nevieš zbaviť?
Ovládajú ťa niektoré limitujúce presvedčenia, staré vzorce správania, alebo možno ani o tom nevieš, len sa ti dejú podobné a podobné situácie a ty nechápeš prečo?
Prečo si priťahujem do života stále rovnakých ľudí?
Nedokážeš odpustiť a tvoje nespracované pocity ťa už naozaj tlačia a brzdia ti posunúť sa ďalej?
Chceš sa posunúť ďalej a nevieš ako?
Chceš novú kvalitu života, no nevieš kde máš začať?

Rád by si meditoval, prepájal sa sám so sebou, cítil sa viac? Cítiš, že chceš ísť hlbšie ale máš pocit, že samému sa ti to nedarí?
Nevieš sa upokojiť a “vypnúť” svoju myseľ? Poďme sa na to pozrieť spolu. A možno pochopíš, že s mysľou nemusíme bojovať, práve naopak, vie byť našim spojencom.

Vo svojej praxi s klientami spájam

3 hlavné piliere:

TELO ∞ MYSEĽ ∞ DUŠA

Ako pracujem s klientom na terapii?

Vnímam, že všetko je so všetkým spojené. Preto som si zvolila kooperáciu telo-myseľ-duch. Na terapii začneme tradičnou čínskou medicínou a nastavením správnej výživy pre dosiahnutie cieľa. 

cez nastavenie mindset – jednak štruktorovane cez NLP a jednak intuitívne. A často-krát to prepájam so spirituálnym vedením, že nad týmto všetkým je niečo vyššie. Rozhodnutie našej duše, vyššie vedenie, práca s energiami a frekvenciami, v tejto práci sa nechávam maximálne viesť po napojení sa na klienta. Pracujem s klientom, s jeho vyšším ja, s jeho podvedomím, nevedomím, až po dotyk jeho duše.

Niekedy správne položená otázka je viac ako rada. 

Trvanie: 1,5 hodiny

Cena: 146 Eur / 3690 CZK