fbpx

Program VEDENIE

TELO

TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA

MYSEĽ

NEUROLINGVISTICKÉ PROGRAMOVANIE MYSLE

DUŠA

VEDENÉ MEDITÁCIE

Vo svojej praxi s klientami spájam

3 hlavné piliere:

TELO ∞ MYSEĽ ∞ DUŠA

Ako pracujem s klientom na terapii?

Vnímam, že všetko je so všetkým spojené. Preto som si zvolila kooperáciu telo-myseľ-duch. Na terapii začneme tradičnou čínskou medicínou a nastavením správnej výživy pre dosiahnutie cieľa. 

cez nastavenie mindset – jednak štruktorovane cez NLP a jednak intuitívne. A často-krát to prepájam so spirituálnym vedením, že nad týmto všetkým je niečo vyššie. Rozhodnutie našej duše, vyššie vedenie, práca s energiami a frekvenciami, v tejto práci sa nechávam maximálne viesť po napojení sa na klienta. Pracujem s klientom, s jeho vyšším ja, s jeho podvedomím, nevedomím, až po dotyk jeho duše.

Niekedy správne položená otázka je viac ako rada. 

Veľa krát mi prichádzajú klienti s nejakou situáciou a napokon zistíme, že daná problematika má niekoľko úrovní a hĺbok.

 

Napríklad, keď príde žena, ktorá sa snaží otehotnieť, riešime cez čínsku medicínu a výživu jej TELO. Zároveň sa pozrieme na to, ktorá časť nás, našej MYSLE, našich presvedčení je na úrovni podvedomia v pochybnostiach a strachoch z otehotnenia. A napokon sa môžeme na to pozrieť z pohľadu kondora a zistiť, akú lekciu sa má naša DUŠA naučiť týmto procesom. Keď odkľúčujeme, čo sa máme naučiť, čo je tá lekcia, častokrát sa v tomto prípade tehotenstvo udeje samé, ako “vedľajší produkt” našej práce. Pretože všetko so všetkým súvisí.
A keď chceme ísť naozaj do hĺbky, tak mentoringový program šiestich stretnutí ponúka rozličné uhly pohľadov na danú problematiku.


Ja sama som si svoje životné puzzle skladala dva roky s niekoľkými mentormi a neustále pracujem na svojom ďalšom vzdelávaní, pretože tých hĺbok je nekonečno. Ponúkam Ti to, čo som sa naučila a čo mi najviac pomohlo a pomáha.

Každé stretnutie je iné a každý klient má individuálne vstupy, na základe ktorých nastavujeme ďalšie postupy na dosiahnutie želaného výsledku.

Trvanie
6 týždňov

Konzultácie
1x do týždňa

Cena
740 Eur

ČO VÁS ČAKÁ?

V prípade záujmu vyplň objednávkový formulár: