fbpx

MOJE SLUŽBY

Záznam z WEBINÁRU:
Chudnutie INAK

Chudnutie podľa princípov tradičnej čínskej medicíny.

Zažite transformáciu vášho tela a mysle prostredníctvom starovekých múdrostí tradičnej čínskej medicíny. Na tomto webinári nezískate bežné informácie, ale transformujete svoj pohľad na stravu a chudnutie.

TELO

TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA

MYSEĽ

NEUROLINGVISTICKÉ PROGRAMOVANIE MYSLE

DUŠA

VEDENÉ MEDITÁCIE

Vo svojej praxi s klientami spájam

3 hlavné piliere:

TELO ∞ MYSEĽ ∞ DUŠA

Ako pracujem s klientom na terapii?

Vnímam, že všetko je so všetkým spojené. Preto som si zvolila kooperáciu telo-myseľ-duch. Na terapii začneme tradičnou čínskou medicínou a nastavením správnej výživy pre dosiahnutie cieľa. 

Pokračujem cez nastavenie mindset – jednak štruktorovane cez NLP a jednak intuitívne. A často-krát to prepájam so spirituálnym vedením, že nad týmto všetkým je niečo vyššie. Rozhodnutie našej duše, vyššie vedenie, práca s energiami a frekvenciami, v tejto práci sa nechávam maximálne viesť po napojení sa na klienta. Pracujem s klientom, s jeho vyšším ja, s jeho podvedomím, nevedomím, až po dotyk jeho duše.

Niekedy správne položená otázka je viac ako rada. 

Poskytujem klientovi individuálne sedenia ako aj komplexný program transformácie, ktorý pozostáva zo 6 stretnutí, počas ktorých definujeme a odblokovávame staré vzorce správania a všetky limitujúce spôsoby myslenia. Klientovi sa jednak mení spôsob nazerania sa na situácie, ktoré on vníma ako problémy a na druhej strane preberá zodpovednosť za svoj život, a tým si do rúk berie svoju silu. Výsledkom je zmena myslenia, ktorá klientovi prináša novú kvalitu života s využívaním jeho najväčšieho potenciálu.  

Individuálne sedenie

Individuálne sedenie je šité priamo na potrebu daného problému klienta. 

Trvanie: 1,5 hod. 

146 Eur

6-týždňový program - VEDENIE

Veľa-krát mi prichádzajú klienti so situáciou, kde daná problematika má niekoľko úrovní a hĺbok a vyžadaje si viac času ako len individuálne jednorázové sedenie.

Preto som pripravila Program VEDENIE.

Trvanie: 6 týždňov, počas ktorých sa stretávame 1x do týždňa online alebo osobne v Prahe

740 Eur